Apmokėjimas ir pristatymas

Apmokėjimas ir prekių pristatymas :

Prekių pristatymo kainos ir terminai:

    Atsiėmimas salone Kaune adresu Raudondvario pl 91-nemokamas.
    • Pristatymas į namus per kurjerių tarnyba 6.00 eur (prekėms iki 14 kg)
      • Didelių gabaritų arba sunkesnių nei 14 kg prekių pristatymas į namus vykdomas tik pagal atskirą susitarimą

Prekės yra pristatomos per 2-3 darbo dienas, jeigu užsakymas patvirtinamas ir apmokamas iki 14:00 valandos.
Prekės yra pristatomos per 3-4 darbo dienas, jei užsakymas patvirtinamas ir apmokamas po 14:00 valandos.
Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių, tokių kaip:
Pirkėjas pateikia klaidingą adresą ar kitą informaciją, reikalingą pristatyti prekę (-es).
Pirkėjas sutartu su kurjeriu metu nebūna namuose.
Kitų panašių priežasčių, vadovaujantis protingumo principu, priskirtinų prie Pirkėjo kaltės.

Prekių pristatymo metu Pirkėjas, arba jo nurodytas kitas asmuo, kuris yra įgaliotas priimti prekes (toliau – Gavėjas), privalo kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Gavėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Gavėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Gavėjui neatlikus šio veiksmo, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Gavėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.
Tais atvejais, kai priėmus prekes Pirkėjas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamas prekių komplektas, arba tai nėra Pirkėjo užsakytos prekės, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją.