Microsoft 365 platforma verslui ir namams

Microsoft office

Microsoft 365 netik biuro programų paketas, bet ir verslo aplinka, kuri suteikia galimybę naudotis moderniomis aplikacijomis ir paslaugomis. Jis skirtas naudoti tiek namuose (2 planai – Family ir Personal), tiek mažo ir vidutinio dydžio įmonėse (4 planai – Basic, Standard, Premium ir aplikacijos verslui). Ši platforma turi platų programų ir paslaugų asortimentą, kuris yra geriausias pasirinkimas įmonėms kurių darbuotojams įprasta dirbti su Microsoft 0ffice programomis ir yra poreikis keistis dokumentais ar keliems vartotojams redaguoti vieną dokumentą realiu laiku.

Microsoft 365 talpinama patikimuose Microsoft serveriuose, todėl jūsų duomenys yra saugūs. Be to, ši verslo platforma suteikia galimybę tvarkyti ir saugoti failus iš bet kur, ir iš bet kokio įrenginio. Kiekvienas vartotojas gauna 1TB OneDrive saugyklą, o įmonės gali naudotis SharePoint paslaugomis failams saugoti ir tvarkyti.

Microsoft 365 taip pat suteikia galimybę naudotis įprastomis Office programomis, tokiomis kaip Word, Excel, PowerPoint ir Microsoft Teams. Priklausomai nuo pasirinkto plano galėsite naudotis programomis naršyklės lange (būtinas interneto ryšys) arba darbastalio versija (aplikacijos įdiegiamos kliento kompiuteryje). Šios aplikacijos yra visiems gerai žinomos ir lengvai naudojamos. Jei jums reikia įprastos ir patikimos darbo aplinkos su moderniomis aplikacijomis, bei paslaugomis, Microsoft 365 yra puikus pasirinkimas

Jei jums reikia patikimos darbo aplinkos su moderniomis aplikacijomis ir paslaugomis, rinkitės Microsoft 365 nuomą. Be abejo siūlome ir standartines Microsoft Office 2021 licenzijas, jei nėra poreikio debesijos paslaugoms.

Turite klausimų- kreipkitės, pakonsultuosime licencijavimo klausimais, o jei reiks padėsime įdiegti Microsoft produktus Jūsų įmonėje.